ZNAK KRZYŻA NA NIEBIE, wg Dzienniczka s. Faustyny i Apokalipsy św. Jana

The Probable Cause graphic

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

 

Chciałem już od dawna podzielić się z Wami moim przemyśleniem na temat WIELKIEGO ZNAKU KRZYŻA na niebie, o którym pisze w swoim Dzienniczku święta siostra Faustyna.

 

Na początek jednak proponuje cytat z Apokalipsa św. Jana:

 (Ap. 8, 12-13) „12 I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc - podobnie. 13 I ujrzałem, a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: «Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!»”

 

A teraz cytat z dzienniczka św. s. Faustyny:

 „83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.”

 

 

A teraz komentarz jak ja to rozumiem:

 

W Apokalipsie św. Jana czytamy, że słońce ma być RAŻONE, jeżeli ma być rażone tak mocno, że będzie 1/3 słabsze to znaczy, że w słońce musi coś uderzyć np. asteroid, kometa lub inne ciało niebieskie na tyle duże, że uszkodzi słońce. Słońce zostanie tak bardzo uszkodzone, że zmieni nawet kształt, słońce rozpryśnie się na niebie i z kuli zrobi się WIELKI KRZYŻ a tam gdzie były rany zbawiciela będą wychodzić promienie i będą oświecać ziemię przez jakiś czas – tak pisze siostra Faustyna.

 

Znak Krzyża będzie widoczny na całej ziemi, bez żadnych domysłów czy to Krzyż czy to może jakieś gwiazdy, znak Krzyża będzie wyraźny i przerażający, wszyscy będą patrzeć na ten Krzyż czy chcą czy nie chcą i nikt nie będzie mógł go zdjąć lub zasłonić.

 

Ludzie, gdy zobaczą taką katastrofę słońca na niebie padną na kolana a nawet na twarz, będą mdleć, lamentować, ludzie będą umierać nawet na stojąco, będzie płacz i zgrzytanie zębów. Każdy pozna stan swojej duszy, a ci, co przeżyją ten moment dostaną wielką łaskę od Pana Boga, łaskę nawrócenia powszechnego przez konfesjonał inni będą przyjmować Sakrament Chrztu Świętego.

 

Strach, lęk, trwoga i przerażenie będzie punktem zwrotnym ich życia, punktem nawrócenia się, porzucenia grzesznego życia, będzie KOŁEM RATUNKOWYM. (wg. Książki „Zaufajcie Maryi” ŚP Anny D. z Warszawy)

 

Pan Bóg to dopuści dla naszego dobra, nie trwóżcie się tym, to musi się wydarzyć, aby powstrzymać pędzącą ludzkość do przepaści, to będzie czas, abyśmy mogli z odwagą przystąpić do ewangelizacji, aby wreszcie zaczęli nas słuchać w rodzinach, wspólnotach w środowisku, w którym żyjemy. Kościoły będą otwarte non stop, wypełnią się po brzegi, księża będą męczennikami konfesjonałów, będą wielkie nawrócenia, ale nie wszyscy się nawrócą.

 

Siostra Faustyna pisze, że „przez jakiś czas będą oświecać ziemię”, a to znaczy, że słońce wróci do swoich rozmiarów, zejdzie się znowu w kulę ognia. To będzie wielkie wydarzenie, to będzie czas powszechnego nawrócenia. Znak Krzyża na niebie będzie zapowiedzią wojny i bliskiego powtórnego przyjścia Pana Jezusa na ziemię. (Mt. 24, 29-31)

 

Konsekwencją tej gigantycznej katastrofy słońca, będzie wyzwolenie ze słońca ogromnej energii elektromagnetycznego impulsu, który zniszczy wszelkie urządzenia elektryczne i elektroniczne z chipami włącznie a zawarte w nich miniaturowe baterie litowe wyleją się i ci co będą wielbić znamię bestii – chipa będą cierpieć katusze przez pięć miesięcy. Ale to jest już opis Piątej Trąby Apokaliptycznej, która zapowiada trzy dni ciemności.

 

DLATEGO nie wolno nam przyjąć żadnych chipów, żadnego znamienia bestii. Mówcie o tym, bo jeszcze dziś możecie wielu ludzi uratować od wiecznego potępienia.

 

Jak zwykle, zaznaczam, że nie jestem Teologiem, nie mam objawień, ale wyciągam wnioski, mogę się mylić, ale warto pisać, bo coś wydarzy się na skalę całego świata. Krzysztof z Łodzi, www.apokalipsa.info.pl

 

 

O Znaku Krzyża na niebie można też dowiedzieć się z objawień w Garabandal jak niżej.

 

19 i 20 czerwca 1962 roku były to dwie trudne noce w historii Garabandal. Słyszano jak dziewczynki krzyczały ze strachu. Zasłona została podniesiona i przez moment dziewczynkom było dane widzieć przyszłe wydarzenia. Widziały niepokój i zamieszania, wszędzie włącznie z prześladowaniem kościoła w świecie zdominowanym przez komunizm. Powiedziano im, że kiedy sprawy przybiorą najgorszy obrót Pan Bóg ześle nadprzyrodzone ostrzeżenie które będzie widziane i doświadczone przez wszystkich na całym świecie. Następnie mimo, że były w obecności Matki Najświętszej doznały wielkiego lęku gdy zobaczyły wizję przyszłej kary którą Pan Bóg ześle jeżeli świat nie zmieni się po owym ostrzeżeniu i cudzie. Chociaż w/g życzenia Matki Bożej ludzie znajdowali się w pewnej odległości od dziewczynek to jednak ci MIESZKAŃCY WIOSKI KTÓRZY TAM BYLI ZNACZY PRAWIE WSZYSCY BYLI TAK WSTRZĄŚNIĘCI KRZYKIEM DZIEWCZĄT, ŻE NASTĘPNEGO DNIA CAŁA OSADA WYSPOWIADAŁA SIĘ I PRZYJĘŁA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ !

 

Mówi widząca Conchita:

 

„Ostrzeżenie, które nam ześle Bóg, będzie niczym kara, aby dobrych jeszcze bardziej zbliżyć do Boga, innych zaś ostrzec. Na czym będzie ono polegać – nie jestem w stanie powiedzieć. Bóg chciałby, abyśmy dzięki temu Ostrzeżeniu stali się lepsi i popełniali mniej grzechów” (19.06.1965).

 

„Nawet gdybym nie znała nadchodzącej Kary, to powiedziałabym, że nie może zaistnieć gorsza kara niż to Ostrzeżenie. Przestraszą się go wszyscy ludzie” (13.10.1965).

 

„Ostrzeżenie to pochodzi wprost od Boga. Doznają go wszyscy na całym świecie, bez względu na to, gdzie będą się wówczas znajdować. Będzie to niczym objawienie nam naszych grzechów – we wnętrzu każdego z osobna. Wierzący i niewierzący, ludzie ze wszystkich kontynentów ujrzą je i odczują” (14.10.1965).

 

„O tak, Ostrzeżenie będzie straszne, o wiele straszniejsze od trzęsienia ziemi; niczym ogień, który nie spali naszych ciał, ale który odczujemy fizycznie i duchowo. Wszystkie ludy i narody doświadczą je w taki sam sposób. Nikt przed nim nie ujdzie. Nawet niewierzący odczują bojaźń... Nawet, jeśli się schowasz w swoim pokoju i zamkniesz okiennice, nie ujdziesz mu, odczujesz je i zobaczysz” (22.10.1965).

 

„Ostrzeżenie będzie czymś strasznym, co rozegra się [również] na niebie. Matka Boża określiła mi to wydarzenie jednym słowem, które w języku hiszpańskim zaczyna się na literę 'A'” (marzec 1966).

 

Obejrzyj film o objawieniach w GARABANDAL

 

 

Film o Objawieniach w Garabandal, 1961 - 1965 r.
Naciśnij PLAY

 

Dzisiaj jest 22 czerwca 2010 roku, otrzymałem taki list i go publikuję:

 

Toronto, 8 czerwca 2010

 

ŚWIETLISTY KRZYŻ NA NIEBIE

 

Szczęść Boże córko Moja droga!

 

Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione Święte Imię Jego, Ja Jezus Chrystus Król, Duch Święty, Maryja Dziewica, Święty Józef, wszyscy święci, aniołowie i archaniołowie.

 

Witam cię córko moja droga bardzo serdecznie.

 

Świat pogrążony w chaosie, kataklizmy takie, jakich świat nie znał. Wojny przeokrutne gdzie ludzie giną jak bąble na wodzie. Umiera przyroda, zamarła już wiara w Boga prawie na całym świecie, więc to znak wielki żeby się obudzić i zobaczyć, że to koniec już widać tej Ery. Wszystko się wypełniło prawie, co jest zapisane w Piśmie Świętym, a jeżeli się wypełniło to znak zapowiedziany przez Niebo na końcowe czasy przez wizjonerów od dawna ukarze się na niebie wkrótce. Będzie to Znak Krzyża Świetlistego. Każdy go ujrzy, ale nie każdy się przed Krzyżem upokorzy. Każdy ma wolną wolę na ziemi i robi co chce. Należy nie wpadać w panikę, wyjąć różaniec i się modlić. Każdy, kto ujrzy Krzyż, a ujrzy go każdy i przypomni sobie wszystkie grzechy swoje. Jest to ostatnia podpowiedź Nieba, aby się udać do konfesjonałów. To tyle dzieci Moje. Błogosławię was, wasz Jezus Chrystus Król.

 

Wydaj proszę córko Moja ten przekaz. Jest to bardzo ważne i pilne.

 

         „Małe Drzewko”

 

 

 

Przygotujcie się na Świetlisty Znak Krzyża na niebie.

 

Już dzisiaj zacznijcie przygotowania, …

 

Wysłuchaj homilii „Sen Proroczy Szymka” plik mp3:

http://www.apokalipsa.info.pl/objawienia/sen_proroczy_szymka.htm